Nauka, szkolenia
Info: Kurs bezpiecznej jazdy

Kurs bezpiecznej jazdy można znaleźć praktycznie w każdym mieście. Jednak są one mniej popularne niż doskonalenie techniki jazdy. Ludzie częściej chcą jeździć lepiej ale nie koniecznie bezpieczniej. Zatem dobrze jest też wybrać się na taki doskonalenie techniki jazdy. Wtedy może przestaniemy stanowić zagrożenie na drodze. Nie tylko ktoś kto jedzie za szybko jest taki zagrożenie, ale także tacy, którzy za wolno jeżdżą.

Info: www.gloker.edu.pl - tanie fizjoterapia Kursy

Jeśli masz zdolności manualne i interesujesz się anatomią człowieka, chcesz pracować w gabinecie odnowy biologicznej lub przychodni rehabilitacyjnej, zapisz się na tani kurs fizjoterapii w Szkołach Policealnych Gloker w Krakowie. Już po roku zdobędziesz certyfikat na druku MEN. Będziesz mógł prowadzić również własny gabinet.

Info: Zakres szkolenia BHP

W każdym miejscu pracy, zatrudniane osoby muszą być edukowane w kwestii bezpieczeństwa podczas wykonywania służbowych obowiązków. Szkolenia BHP okresowe w Globes to propozycja dla wszystkich grup zawodowych, niezależnie od zajmowanego stanowiska (wyższego i niższego szczebla). Gwarantujemy jakość usług. Sprawdź zakres szkoleń na naszej stronie internetowej www.globes.pl!

Info: szkolenia metrologiczne Wrocław

Oferujemy szkolenia z zakresu metrologii. W ramach szkoleń przygotowujemy pracowników do prawidłowego posługiwania się wyposażeniem oraz odczytu danych. Ponadto przekazujemy podstawowe zasady metrologii. Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą szkoleń na stronie www.bajor.pl! Zapraszamy Biuro Usług Technicznych PLUS.

Info: Prawo jazdy kat.B

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły Juma z Krakowa, która organizuje kursy na prawo jazdy kategorii A oraz B, zapewniając także odpowiednie zajęcia dla osób niepełnosprawnych. Dysponujemy samochodem z automatyczną skrzynią biegów oraz wieloma udogodnieniami, który można prowadzić wyłącznie za pomocą rąk.

Info: Lekcje rysunku Kraków

Nasza szkoła rysunku to miejsce, które łączy w sobie walory artystyczne i edukacyjne. Nie tylko skupiamy się na usprawnieniu podstawowych technik (jak np. posługiwanie się światłocieniem), ale również na zachowanie indywidualnych pierwiastków, które są prawdziwym geniuszem dzieła. Zachęcamy do uczestnictwa w lekcjach w naszych krakowskich kursach. Dzięki nam każdy, kto odczuwa w sobie potrzebę samorozwoju, może zmierzyć się z potrzebą artystycznego tworzenia. Stworzymy po temu doskonałe okoliczności.

Info: Księgarnia pedagogiczna

Dla niektórych dzieci początek przygody ze szkołą jest trudny, szczególnie gdy stwierdzono u nich dysleksję czy dysortografię. Nasza księgarnia internetowa oferuje podręczniki dla dzieci, które potrzebują większej pomocy u progu swojej edukacji. Posiadamy również literaturę, która może przydać się w pracy z najmłodszymi nauczycielom.

Info: Tablice szkolne

W naszym asortymencie znajdują się również tablice szkolne magnetyczne suchościeralne, które podbiły już polski rynek. Są to elementy wykonane z materiałów najwyższej jakości i jednocześnie udostępnione w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług. Nasze produkty czekają właśnie na Ciebie!

Info: Klocki elektroniczne

Rozbudź ciekawość dziecka za pomocą oferowanych zabawek. Klocki elektroniczne pozwolą na praktyczną naukę umiejętności z zakresu m.in. programowania, budowy urządzeń, inżynierii czy kodowania. Oferowane zestawy pomogą np. zbudować własną, sterowaną wyścigówkę czy stworzyć proste gry i programy komputerowe.

Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2018