Nauka, szkolenia
Info: Kurs bezpiecznej jazdy

Kurs bezpiecznej jazdy można znaleźć praktycznie w każdym mieście. Jednak są one mniej popularne niż doskonalenie techniki jazdy. Ludzie częściej chcą jeździć lepiej ale nie koniecznie bezpieczniej. Zatem dobrze jest też wybrać się na taki doskonalenie techniki jazdy. Wtedy może przestaniemy stanowić zagrożenie na drodze. Nie tylko ktoś kto jedzie za szybko jest taki zagrożenie, ale także tacy, którzy za wolno jeżdżą.

Info: www.gloker.edu.pl - tanie fizjoterapia Kursy

Jeśli masz zdolności manualne i interesujesz się anatomią człowieka, chcesz pracować w gabinecie odnowy biologicznej lub przychodni rehabilitacyjnej, zapisz się na tani kurs fizjoterapii w Szkołach Policealnych Gloker w Krakowie. Już po roku zdobędziesz certyfikat na druku MEN. Będziesz mógł prowadzić również własny gabinet.

Info: Szkolenia

Profesjonalne warsztaty dla pracowników, mogą pomóc nie tylko podwyższyć kwalifikacje, ale również poprawić komunikację między podwładnymi i zwiększyć efektywność pracy. Proponujemy szkolenia w Łodzi według gotowego programu lub przygotowanego na zlecenia, w wybranej tematyce. Różne metody edukacyjne.

Info: Bezpieczne skoki spadochronowe

Szukając sportów ekstremalnych możemy z czystym sumieniem polecić skoki spadochronowe w szkole aff.com.pl, która posiada doświadczoną kadrę. Dzięki niej każda chętna osoba będzie w stanie opanować sztukę spadania i w bezpieczny sposób wylądować na ziemi. Taki sport dostarcza wiele niezapomnianych emocji.

Info: CCNP Trecom

Szukasz dobrego punktu szkoleniowego, który przygotuje cię do zdania egzaminów na certyfikaty Cisco Systems? Zapraszamy do Centrum Szkoleniowego Trecom w Warszawie. Kursy Cisco to nasza specjalność. Oferujemy wszystkie poziomy zaawansowania oraz kilkanaście ścieżek specjalizacyjnych, wśród nich np. Routing and Switching, Service Provider, Security itd. CCNP to już profesjonalny poziom zaawansowania świadczący o wysokich umiejętnościach praktycznych i szerokiej wiedzy teoretycznej w dziedzinie zarządzania sieciami.

Info: Zakres szkolenia BHP

W każdym miejscu pracy, zatrudniane osoby muszą być edukowane w kwestii bezpieczeństwa podczas wykonywania służbowych obowiązków. Szkolenia BHP okresowe w Globes to propozycja dla wszystkich grup zawodowych, niezależnie od zajmowanego stanowiska (wyższego i niższego szczebla). Gwarantujemy jakość usług. Sprawdź zakres szkoleń na naszej stronie internetowej www.globes.pl!

Info: szkolenie z zakresu metrologii technicznej

Oferujemy szkolenia z zakresu metrologii. W ramach szkoleń przygotowujemy pracowników do prawidłowego posługiwania się wyposażeniem oraz odczytu danych. Ponadto przekazujemy podstawowe zasady metrologii. Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą szkoleń na stronie www.bajor.pl! Zapraszamy Biuro Usług Technicznych PLUS.

Info: Prawo jazdy kat.B

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły Juma z Krakowa, która organizuje kursy na prawo jazdy kategorii A oraz B, zapewniając także odpowiednie zajęcia dla osób niepełnosprawnych. Dysponujemy samochodem z automatyczną skrzynią biegów oraz wieloma udogodnieniami, który można prowadzić wyłącznie za pomocą rąk.

Info: Gry edukacyjne dla dzieci

Przygotowaliśmy ofertę produktów, które z pewnością urozmaicą i uatrakcyjnią każdy rodzinny wieczór. Przedstawiamy gry edukacyjne dla dzieci i młodzieży, które nie tylko rozwijają ich kreatywność, ale także pozwalają nauczyć się nowych rzeczy. Ponadto w naszym asortymencie znaleźć można także planszówki logiczne, strategiczne i matematyczne oraz różnego typu układanki.

Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2018