Wynajem, sprzedaż
Info: odszkodowania Malbork

Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z oferty, której specjalnością jest walka o odszkodowania od różnego rodzaju instytucji i osób. Zapewniamy, że jesteśmy sprawną kancelarią z Malborka, która opiera swoją działalność na doświadczeniu i bogatej wiedzy z zakresu prawa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną www.

Info: Prawnik Suwałki

Jeżeli poszukujesz wsparcia w procesualisty, prawnik z suwalskiej Kancelarii pozostaje do Twoje dyspozycji. Adwokat Justyna Lewandowska jest w stanie podjąć się przygotowania pełnej dokumentacji sprawy, jak również reprezentowania Twojego stanowiska w trakcie negocjacji lub podczas rozprawy. Udzieli też niezbędnych porad.

Info: niezakończona budowa a podatek od nieruchomości

Kwestią sporną w interpretowaniu przepisów prawnych jest problem dotyczący należności fiskalnych dotyczących powstającego budynku, będącego w pewnej części przeznaczonym do użytkowania. Niezakończona budowa tworzy dla właściciela podatek od nieruchomości w zakresie całości, gdy w nieużytkowanych pomieszczeniach pozostały jedynie roboty wykończeniowe.

Info: Adwokat Nowy Sącz

Jeśli mają Państwo problem prawny i potrzebują Państwo fachowej porady lub reprezentacji w sądzie, to pomoże Państwu profesjonalny i doświadczony adwokat. Zapraszamy z różnego rodzaju sprawami do naszej kancelarii prawnej mieszczącej się w Nowym Sączu. Pełen zakres usług kancelarii znajdą Państwo na stronie internetowej.

Info: przewierty sterowane

Witaj w naszej firmie. Wykonujemy bezwykopowe horyzontalne przewierty sterowane w różnych miejscach. Ta metoda jest bardzo uniwersalna i praktyczna. Pozwala wykonać przekop pod instalację nawet pod rzeką, torowiskiem kolejowym czy autostradą bez konieczności prac koparki i niszczenia infrastruktury. Zapraszamy!

Info: Komornik Warszawa Ursynów

Warszawska kancelaria, którą reprezentuje komornik sądowy, właściwa dla dzielnic Ursynów, Mokotów i Wilanów prowadzi sprawy egzekucyjne w zakresie świadczeń pieniężnych i niepieniężnych. Ponadto to zajmuje się sporządzaniem spisów inwentarza, protokołowaniem osobistych oględzin mienia oraz organizacją licytacji ruchomości i nieruchomości.

Info: Radca Montowski

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie zakres usług, jakie wykonuje nasz radca prawny z Bydgoszczy. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskiwanie potrzebnego wsparcia podczas prowadzonych spraw sądowych. Strona internetowa jest dostępna pod adresem https://www.adwokat.bydgoszcz.eu/.

Info: Sprawy karne adwokat Łódź

Nasze biura są zlokalizowane na terenie województw mazowieckiego i łódzkiego: W Warszawie, Radomiu i Łodzi. Prowadzimy sprawy karne. Nasz adwokat świadczy doradztwo prawne, reprezentuje przed organami ścigania i sądami, sporządza pisma i wnioski dowodowe. Reprezentuje w sądzie osoby pokrzywdzone. oferujemy pomoc na wszystkich etapach postępowania.

Info: Rozwody prawnik Kraków

Reprezentujemy naszych klientów w sprawach sądowych dotyczących kwestii rodzinnych i opiekuńczych (władzy rodzicielskiej i kontaktów z dzieckiem). Rozwody to delikatna sprawa, ale nasz prawnik robi wszystko, by zakończyła się po myśli jego klienta. Oferujemy także pomoc dla klientów z obszaru władzy rodzicielskiej oraz kontaktów z dzieckiem, o ustalenie bądź zaprzeczenie pochodzenia dziecka czy ustalenie bezskuteczności uznania dziecka. Można się z nami kontaktować mailowo lub osobiście w siedzibie kancelarii, w Krakowie.

Info: Kancelaria prawna - Katowice

Czy wiesz na czym polega kompleksowa obsługa przez radcę prawnego? Zaczyna się od wysłuchania konkretnych problemów klienta. Udzielana jest wówczas fachowa porada. Następnie, jeśli klient sobie tego życzy i istnieje taka konieczność, proponujemy reprezentowanie podczas rozpraw sądowych. Proponujemy również zarządzanie w sprawie pełną dokumentacją i przygotowywanie pism. Nasza kancelaria prawna w Katowicach kieruje swoją ofertę do przedsiębiorstw, instytucji publicznych, osób fizycznych oraz spółdzielni.

Info: Agencja ochrony Warszawa

Profesjonalna agencja ochrony, która od lat specjalizuje się w chronieniu osób i mienia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma oferuje swoim klientom ochronę na najwyższym poziomie. Każdy kto szuka firmy, która zadba o jego bezpieczeństwo polecamy adres ochrona-portos.pl. Więcej informacji na stronie.

Info: Kredyty CHF kancelaria

W pierwszych latach XXI wieku bardzo popularne stały się pożyczki walutowe. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się kredyty CHF. Kancelaria zajmuje się przygotowaniem pozwów, a także reprezentacją klienta w sądzie. Do niedawna wręcz niemożliwe było uzyskanie rekompensaty za niedozwolone praktyki banków, jednak zmienia się to wraz z kolejnymi wyrokami organów wymiaru sprawiedliwości.

Info: Przewóz zwłok z Niemiec

Wielu z naszych bliskich wyjeżdża do naszych zachodnich sąsiadów w celu osiedlenia się lub podjęcia pracy. Zdarzają się takie sytuacje, że osoby te umierają poza ojczyzną, co wiąże się z koniecznością transportu ich ciała do Polski. Przewóz zwłok z Niemiec w asyście kompetentnej firmy umożliwi rodzinie pochowanie bliskiego na terenie RP.

Info: Adwokat Gorzów

Nasza kancelaria zajmuje się negocjacjami, a także postępowaniami sądowymi. Możemy reprezentować klienta w przypadku spraw o m.in. spadkowych, cywilnych, rodzinnych, o odszkodowania czy też błędów medycznych. Adwokat wesprze petenta swoją wiedzą dotyczącą wydarzeń związanych z ZUS-em. Kancelaria mieści się w Gorzowie.

Info: Licytacje komornicze Ostrów Wielkopolski

Kancelaria funkcjonariusza publicznego mieszcząca się w Ostrowie Wielkopolskim zajmuje się sprawami związanymi z egzekucją sądową. Do takich zadań należą licytacje komornicze. Odbywają się one publicznie i może w nich uczestniczyć także dłużnik, funkcjonariusz publiczny z naszej kancelarii oraz ich rodziny.

Info: Radca prawny Toruń

Zakres obowiązków prowadzącej w Toruniu własną kancelarię adwokacką pani adwokat obejmuje przede wszystkim występowanie przed sądem bądź urzędem w roli obrońcy lub pełnomocnika klienta, kompleksowe doradztwo prawne, a także przygotowywanie ekspertyz, opinii oraz wzorów dokumentów. Radca prawny specjalizuje się między innymi w takich dziedzinach prawa, jak prawo zobowiązań, rzeczowe, cywilne, karne, a także rodzinne. Oferta biura skierowana jest do właścicieli przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych.

Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2021