Wynajem, sprzedaż
Info: odszkodowania Malbork

Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z oferty, której specjalnością jest walka o odszkodowania od różnego rodzaju instytucji i osób. Zapewniamy, że jesteśmy sprawną kancelarią z Malborka, która opiera swoją działalność na doświadczeniu i bogatej wiedzy z zakresu prawa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną www.

Info: Prawnik Suwałki

Jeżeli poszukujesz wsparcia w procesualisty, prawnik z suwalskiej Kancelarii pozostaje do Twoje dyspozycji. Adwokat Justyna Lewandowska jest w stanie podjąć się przygotowania pełnej dokumentacji sprawy, jak również reprezentowania Twojego stanowiska w trakcie negocjacji lub podczas rozprawy. Udzieli też niezbędnych porad.

Info: Adwokat Nowy Sącz

Jeśli mają Państwo problem prawny i potrzebują Państwo fachowej porady lub reprezentacji w sądzie, to pomoże Państwu profesjonalny i doświadczony adwokat. Zapraszamy z różnego rodzaju sprawami do naszej kancelarii prawnej mieszczącej się w Nowym Sączu. Pełen zakres usług kancelarii znajdą Państwo na stronie internetowej.

Info: Komornik Warszawa Ursynów

Warszawska kancelaria, którą reprezentuje komornik sądowy, właściwa dla dzielnic Ursynów, Mokotów i Wilanów prowadzi sprawy egzekucyjne w zakresie świadczeń pieniężnych i niepieniężnych. Ponadto to zajmuje się sporządzaniem spisów inwentarza, protokołowaniem osobistych oględzin mienia oraz organizacją licytacji ruchomości i nieruchomości.

Info: Radca Montowski

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie zakres usług, jakie wykonuje nasz radca prawny z Bydgoszczy. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskiwanie potrzebnego wsparcia podczas prowadzonych spraw sądowych. Strona internetowa jest dostępna pod adresem https://www.adwokat.bydgoszcz.eu/.

Info: Sprawy karne adwokat Łódź

Nasze biura są zlokalizowane na terenie województw mazowieckiego i łódzkiego: W Warszawie, Radomiu i Łodzi. Prowadzimy sprawy karne. Nasz adwokat świadczy doradztwo prawne, reprezentuje przed organami ścigania i sądami, sporządza pisma i wnioski dowodowe. Reprezentuje w sądzie osoby pokrzywdzone. oferujemy pomoc na wszystkich etapach postępowania.

Info: Rozwody prawnik Kraków

Reprezentujemy naszych klientów w sprawach sądowych dotyczących kwestii rodzinnych i opiekuńczych (władzy rodzicielskiej i kontaktów z dzieckiem). Rozwody to delikatna sprawa, ale nasz prawnik robi wszystko, by zakończyła się po myśli jego klienta. Oferujemy także pomoc dla klientów z obszaru władzy rodzicielskiej oraz kontaktów z dzieckiem, o ustalenie bądź zaprzeczenie pochodzenia dziecka czy ustalenie bezskuteczności uznania dziecka. Można się z nami kontaktować mailowo lub osobiście w siedzibie kancelarii, w Krakowie.

Info: Licytacje komornicze Ostrów Wielkopolski

Kancelaria funkcjonariusza publicznego mieszcząca się w Ostrowie Wielkopolskim zajmuje się sprawami związanymi z egzekucją sądową. Do takich zadań należą licytacje komornicze. Odbywają się one publicznie i może w nich uczestniczyć także dłużnik, funkcjonariusz publiczny z naszej kancelarii oraz ich rodziny.

Info: Radca prawny Toruń

Zakres obowiązków prowadzącej w Toruniu własną kancelarię adwokacką pani adwokat obejmuje przede wszystkim występowanie przed sądem bądź urzędem w roli obrońcy lub pełnomocnika klienta, kompleksowe doradztwo prawne, a także przygotowywanie ekspertyz, opinii oraz wzorów dokumentów. Radca prawny specjalizuje się między innymi w takich dziedzinach prawa, jak prawo zobowiązań, rzeczowe, cywilne, karne, a także rodzinne. Oferta biura skierowana jest do właścicieli przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych.

Info: Certyfikat CE

Zapraszamy do poznania oferty usług, jakie oferujemy w naszej firmie. W naszym centrum zajmujemy się doradztwem w zakresie nadawania certyfikatu CE. Jest to nic innego, jak deklaracja zgodności. Działamy przede wszystkim dla szerokiego zakresu branż, zachęcamy do poznania pozostałych usług, jakie oferujemy klientom.

Info: Prawnik Lublin

W codzienności wielu mieszkańców Lublina pojawiają się niejasności związane z koniecznością odniesienia się do przepisów, rozporządzeń oraz obowiązujących dyrektyw. nasza kancelaria to przede wszystkim zespół doświadczonych prawników, którzy są do dyspozycji swoich Klientów. Codziennie podejmujemy się zarówno udzielania kompleksowych porad (związanych ze sprawami o różnym charakterze), jak również kompleksowego prowadzenia spraw (także karnych).

Info: kredyt we frankach kancelaria

Stabilność szwajcarskiej waluty skłoniła wiele osób do wzięcia wysokiej pożyczki z niewiedzą o niedozwolonych uzgodnieniach zawartych w umowie. Szczegółowo przeanalizujemy dokumenty złożone o kredyt we frankach, dodatkowo kancelaria pomoże Państwu we wszelkich negocjacjach z bankami, nawet tych na ścieżce sądowej.

Info: Kancelaria adwokacka Katowice

Nasza Kancelaria Adwokacka specjalizuje w odszkodowaniach i pomocy prawnej w Katowicach. Sprawy te nie są łatwym i nie są również przyjemnym tematem dla naszych klientów. Dlatego oferujemy pomoc wyspecjalizowanej kadry prawników i adwokatów, którzy pomogą Państwu nawet w najcięższych przypadkach. Serdecznie zapraszamy!

Info: Radca prawny Poznań

Nasza kancelaria oferuje pomoc i porady w sprawach, takich jak rozwód, podział majątku, czy uzyskanie alimentów. Radca prawny pomoże Ci przygotować dokumenty i pisma procesowe oraz będzie reprezentował klientów w postępowaniu sądowym. W naszej poznańskie kancelarii pomagamy klientom w uzyskiwaniu odszkodowań oraz reprezentujemy ich przed komisjami orzekającymi o zdarzeniach medycznych. Naszą pomoc oferujemy również przedsiębiorcom, którym doradzamy na każdym etapie działalności oraz zapewniamy im stałą obsługę prawną.

Info: Porady prawne

Udział w naradach i spotkaniach, zastępowanie klientów w prowadzeniu pełnej lub uproszczonej księgowości, sporządzanie dokumentów. Kancelaria radcy prawnego w Lubinie przyjmuje rozmaite zlecenia z zakresu porad. Do naszych klientów należą m.in. grupy kapitałowe, fundacje, stowarzyszenia, podmioty publiczne, a także klienci indywidualni. Nasz radca prawny współpracuje z biegłymi rewidentami, rzecznikami patentowymi i doradcami księgowymi, dzięki czemu jego oferta jest tak bogata. Zajmujemy się również sprawami związanymi z windykacją.

Info: Radca prawny Gdynia

Umowy, spółki, windykacja sądowa, a także kwestie związane z bankowością, obowiązkami pracodawcy i pracowników oraz sprawami cywilnymi to specjalizacje pracowników kancelarii. Radca prawny z siedzibą w Gdyni udzieli porady, pomoże przy fuzjach i przekształceniach spółek oraz sprzedaży akcji. Weźmie też udział w mediacjach i arbitrażu.

Info: radca prawny Grójec

W mojej kancelarii stawiam przede wszystkim na przejrzystość i transparentność. Jako radca prawny pracujący i obsługujący miejscowość Grójec, od wielu lat wspieram zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, tłumacząc oraz pomagając w sprawach związanych z zawiłościami kodeksowymi w Polsce.

Info: Alimenty adwokat Łódź

W dzisiejszych czasach, coraz więcej osób zmagających się z kwestiami prawnymi związanymi z rozwodem, alimentami czy podziałem majątku, poszukuje doświadczonego prawnika, który pomoże im w trudnych sprawach. Adwokat w Łodzi to idealne rozwiązanie dla tych, które nie rozumieją czym są alimenty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta, nasi eksperci są w stanie zapewnić skuteczne wsparcie na każdym etapie procesu. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i umówić się na bezpłatną konsultację.

Info: Aktualne przepisy prawa budowlanego

Czy potrzebujesz wiedzy na temat przepisów prawa budowlanego? Nasz blog to doskonałe miejsce dla wszystkich zainteresowanych tym obszarem. Znajdziesz tu dokładne i aktualne informacje na temat przepisów dotyczących budownictwa. Czy planujesz budowę domu lub remont? Nasz blog dostarcza praktycznych wskazówek, które pomogą Ci zrozumieć zawiłe przepisy, byś mógł bez problemu realizować swoje projekty. Dzięki naszym artykułom będziesz na bieżąco z nowymi wymogami i przepisami w budownictwie. Zaufaj naszemu blogowi o przepisach prawa budowlanego i zdobądź niezbędną wiedzę, aby skutecznie zarządzać swoimi projektami budowlanymi.

Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2024