Wynajem, sprzedaż
Info: Flagi Państwowe

Już niedługo z okazji najważniejszych świąt przy twoim domu może zawisnąć wspaniała, okazała i piękna flaga. Na stronie internetowej firmy, która od lat zajmuje się ich dystrybucją oraz produkcją. Proponują modele państwowe, zarówno polskie, jak i wielu innych krajów. Dostępne są w różnych wielkościach.

Info: odszkodowania

Coraz częstszą przyczyną pogorszenia zdrowia, są różnego rodzaju błędy medyczne. Odszkodowania przysługujące z tego powodu, tylko dzięki nam mogą być wysokie i w pewnym stopniu zapewniające komfort życia! Świadczymy profesjonalne usługi z różnych dziedzin prawa. Jesteśmy rzetelnym i zaufanym zespołem.

Info: Odszkodowania Nysa

Prowadzimy kancelarię adwokacką w Nysie, której zespół radców prawnych zajmuje się m.in. udzielaniem porad, pomocą w uzyskaniu odszkodowania, czy też w dochodzeniu roszczeń związanych z rozwodem. Obszar działalności biura to przede wszystkim prawo cywilne, administracyjne oraz gospodarcze. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Info: Adwokaci Bydgoszcz

Sporządzamy pisma procesowe, opracowujemy strategie mając na celu uzyskanie sprawiedliwego i korzystnego dla Klienta wyroku, zastępujemy przed organami administracyjnymi i sądami. Zespół pani adwokat Doroty Paczkowskiej, przyjmuje zlecenia w kancelarii w Bydgoszczy. Podejmujemy się spraw z różnych dziedzin prawa.

Info: Adwokat prawo karne Łódź

Nasza łódzka kancelaria prawna świadczy pomoc w postaci konsultacji, przygotowania pism i pozwów, a także reprezentowania przed odpowiednimi organami. Nasz adwokat udziela wsparcia m.in. w takich dziedzinach jak prawo karne wykonawcze. Uczestniczymy w postępowaniu przed sądami wszystkich instancji, a także organami ścigania.

Info: odszkodowania powypadkowe Warszawa

Warszawska kancelaria świadczy usługi w zakresie pomocy w sytuacjach kolizji komunikacyjnych. O odszkodowania powypadkowe mogą ubiegać się osoby, które z powodu zdarzenia poniosły straty finansowe lub materialne. Dodatkowo, w przypadku wyrządzonej szkody psychicznej, poszkodowany może ubiegać się o wypłacenie zadośćuczynienia.

Info: Kancelaria prawna Warszawa

Zajmujemy się udzielaniem wsparcia w zakresie między innymi produkcji filmowych oraz znaków towarowych. Nasza kancelaria prawna świadczy również pomoc, jeżeli Klient zaciągnął kredyt we frankach. Zajmujemy się analizą umowy bankowej, reprezentowaniem Klienta w negocjacjach przedsądowych oraz w postępowaniu sądowym.

Info: Kancelaria prawna Zabrze

Poszukujesz adwokata w Zabrzu? Skontaktuj się z Kancelarią Prawną Artura Wojana. Nasi prawnicy zajmują się szerokim spektrum spraw. Reprezentujemy Klientów gospodarczych, biznesowych, zakładających działalność gospodarczą. Przyjmujemy sprawy z dziedziny prawa rodzinnego, karnego, gospodarczego i innych.

Info: Odzyskiwanie długów

Zakres i sposób podejmowanych przez nas działań jest ustalany indywidualnie, w zależności od wielu czynników. Ogólnie rzecz biorąc, odzyskiwanie długów z Debt Collecting & Consulting Finanse sp. z o.o. może odbywać się na drodze mediacji lub sądowej. W tym pierwszym przypadku, podejmujemy się negocjacji i polubownego rozwiązania problemu. Jeśli te techniki zawodzą, udzielamy wsparcia prawnego na wokandzie. Szczegółowe informacje na temat świadczonych przez nas usług zostały opublikowane na stronie internetowej.

Info: kancelaria notarialna Ursynów

Jednym z działań, których podejmuje się nasze Biuro notarialne w Warszawie Ursynów jest przygotowywanie testamentu. Ostatnia wola pozwala przekazać w ręce spadkobierców dobra. Taka weryfikacja prawna pozwoli uniknąć wielu nieporozumień oraz roszczeń. Jednak nasza kancelaria notarialna to także ogromne wsparcie na co dzień dla tych, którzy pragną sporządzić akty umożliwiające sprzedaż lub kupno nieruchomości. Przygotowujemy także umowy deweloperskie oraz dożywocia. Zajmujemy się również doręczaniem zaświadczeń oraz sporządzaniem odpisów.

Info: Stacjonarna ochrona obiektów

Zajmujemy się zabezpieczaniem mienia, w tym przede wszystkim budynków biurowych. Oferowana przez nas stacjonarna ochrona obiektów realizowana jest przez przeszkolonych pracowników, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie w wykonywaniu swoich obowiązków. Świadczyliśmy usługi również dla właścicieli osiedli mieszkaniowych oraz instytucji naukowych.

Info: Kancelaria prawo karne

Prowadząca obsługę w językach polskim, angielskim, arabskim, chińskim, hiszpańskim i portugalskim, kancelaria z siedzibą w Warszawie świadczy pomoc w zakresie prawa karnego i pracy. Zajmujemy się także reprywatyzacją i odzyskiwaniem nieruchomości. Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych, prowadzimy także negocjacje.

Info: Adwokat od spraw podatkowych

Wszyscy są zobowiązani odprowadzać świadczenia pieniężne dla państwa. Adwokat od spraw podatkowych świadczy pomoc związaną z kwestiami tych rozliczeń finansowych. Może udzielić też porad dotyczących długofalowych działań związanych z zarządzaniem gotówką. Kancelaria zajmuje się też przygotowywaniem dokumentów, które mogą okazać się potrzebne przy tego typu zagadnieniach.

Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2018