Wypoczynek
Info: Rejsy

Na statku łatwiej na siebie trafić. Może dlatego rejs statkiem jest uważany za świetną okazję do poznania swojej drugiej połówki. Dużo łatwiej jest wymusić niby przypadkowe spotkanie. Złośliwi zwykli mówić, że na statku trudniej uciec przed przeznaczeniem oraz namolnymi adoratorami. Rejsy morskie to prawdziwa przygoda.

Info: Mazury hotele SPA

Mazury i hotele SPA to idealne połączenie na spędzenie miłego czasu. Wybierając nasz hotel SPA, przeżyją Państwo niesamowicie odprężające chwile. Profesjonalna obsługa, przytulne pokoje i pełen zakres różnego rodzaju zabiegów relaksacyjnych sprawią, że poczują się Państwo komfortowo i szczęśliwie. Zachęcamy do odwiedzenia Mazur i naszego hotelu SPA.

Info: akcesoria plażowe

W naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko sprzęt i odzież do uprawiania sportu, ale także akcesoria plażowe. Oferujemy parawany, koce piknikowe oraz namioty od takich producentów jak Spokey czy też inSPORTline. Wszystkie produkty dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych oraz wymiarach.

Info: Elektryczna deskorolk

Najnowsza elektryczna deskorolka HB2+ przeznaczona jest zarówno do jazdy po mieście, jak i w pomieszczeniach zamkniętych. Świetnie sprawdza się na wakacjach lub aby w sprawny sposób dojechać do pracy omijając korki. Zasięg pojazdu na jednym ładowaniu to nawet 35 kilometrów. Sprawdź na stronie internetowej jak działa i w jaki sposób kierować urządzeniem. Zdecyduj się także na model dla dzieci, który jest bezpieczniejszy i wyposażony w dodatkowe akcesoria, takie jak kask, nadgarstniki czy nakolanniki.

Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2017