Wypoczynek
Info: Rejsy

Na statku łatwiej na siebie trafić. Może dlatego rejs statkiem jest uważany za świetną okazję do poznania swojej drugiej połówki. Dużo łatwiej jest wymusić niby przypadkowe spotkanie. Złośliwi zwykli mówić, że na statku trudniej uciec przed przeznaczeniem oraz namolnymi adoratorami. Rejsy morskie to prawdziwa przygoda.

Info: Kurs na ratownika

Dla osób chcących czuwać nad bezpieczeństwem nad basenami czy też wszelkiego rodzaju kąpieliskami oferujemy profesjonalny kurs na ratownika. Zapewniamy kompleksowe przeszkolenie z zakresu przepisów, jak i pierwszej pomocy przedmedycznej. Bazujemy nie tylko na wiedzy teoretycznej, ale także na własnych doświadczeniach, którymi chętnie się dzielimy.

Info: Uprzęże wspinaczkowe

Jeżeli podejmujesz się uczestniczenia w ekstremalnych wyprawach lub po prostu pragniesz oddać tej pasji swoje wolne chwile i chcesz, aby była ona pełnym radości hobby, to przede wszystkim zadbaj o swoje bezpieczeństwo. Odpowiedni sprzęt pozwoli ci pokonywać kolejne ścianki i sprostać kolejnym wyzwaniom. W naszym asortymencie znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria- w tym także uprzęże wspinaczkowe. Dzięki ich regulowanym zabezpieczeniom możliwe będzie dokładne dostosowanie ich budowy do twoje sylwetki i fizjonomii.

Info: Siłownia na powietrzu

Świetnym pomysłem na wzbogacenie codziennej dawki ruchu jest siłownia na powietrzu. Aktywny odpoczynek to same korzyści dla zdrowia. Na naszych osiedlach coraz częściej można spotkać urządzenia do treningu fitness. Pojawiają się one w parkach, skwerach czy na placach zabaw. Dystrybutorem urządzeń marki Trainer jest producent, firma Romex. Oferujemy szeroki wybór wyposażenia do ogólnorozwojowych treningów fizycznych, zarówno fitness jak i street workout. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas.

Info: Fitness Kraków

Jeśli chcemy zakupić własny sprzęt fitness, pamiętajmy by były to jedynie urządzenia atestowane, pochodzące z wiarygodnego źródła. Dzięki temu unikniemy przykrych niespodzianek podczas składania, montażu, a co najważniejsze - podczas wykorzystywania ich do ćwiczeń takich jak aerobik. Kraków to miasto gdzie możesz zakupić taki sprzęt do aerobiku. Własny sprzęt fitness to doskonały pomysł dla osób dbających o swoją formę i lubiących aerobik, a zarazem nie dysponujących zbyt duża ilością wolnego czasu.

Info: Zoot

Efektywny wysiłek jest w dużej mierze uzależniony od elementów garderoby, które mamy na sobie. Firma Compressport od wielu lat dostarcza na rynek produkty dla biegaczy i rowerzystów, wykonane z wysokiej jakości tworzyw. Pozwalają one na utrzymanie odpowiedniego krążenia krwi od stóp aż do serca. Zachęcamy do odwiedzin sklepu internetowego triathlonista.com, gdzie znajdą Państwo różnego rodzaju skarpetki, koszulki biegowe, a także opaski na łydki i uda. Dzięki nim regeneracja organizmu po wysiłku będzie znacznie szybsza.

Info: Szkolenie ze strzelania z pistoletu

Jeśli zawsze chciałeś przekonać się, jak to jest pociągnąć za spust i zobaczyć, że pocisk bezbłędnie trafia w tarczę, zgłoś się na nasze szkolenie ze strzelania z pistoletu. U nas poznasz zagadnienia teoretyczne i zapoznasz się z praktycznym zastosowaniem broni. Poznasz zasady bezpieczeństwa i wszystko co trzeba wiedzieć, by rozpocząć swoją przygodę z bronią.

Info: Obozy tenisowe

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty wszystkich tych, którzy poszukują sprawdzonych i najlepszych obozów tenisowych. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają Wam na uzyskanie właściwych sposób na doskonalenie umiejętności i rozwijanie sportowych pasji, także wśród najmłodszych członków rodziny.

Info: Jacket do nurkowania

W odpowiednim przygotowaniu do schodzenia pod wodę na duże głębokości ogromną rolę gra dobry jakościowo sprzęt. Proponujemy wytrzymałe i właściwie zabezpieczające akcesoria takie jak skrzydło lub jacket do nurkowania. Oferujemy szeroki wybór kamizelek ratowniczo-wyrównawczych, dzięki czemu każdy pasjonat znajdzie produkt, który zapewni mu komfort oraz swobodę ruchów.

Info: Rowery MTB sklep

Niezależnie od tego, czy zamierzasz jeździć po zakamarkach miejskiej dżungli, czy wśród terenowych przeszkód, będziesz potrzebował dobrego, solidnego sprzętu. Rowery MTB, które znajdziesz w naszej ofercie posiadają wzmocnione ścianki obręczy kół i geometrycznie ukształtowane ramy, które podczas jazdy zapewniać będą doskonałą stabilność Twojego jednośladu.

Info: Trener przygotowania motorycznego Warszawa

Jeśli chcesz rozwijać się i rozbudowywać swoją siłę, potrzebujesz odpowiednich, regularnych ćwiczeń. Niezbędny będzie dla Ciebie trener przygotowania motorycznego. Swoje usługi oferuję na terenie Warszawy i jestem w stanie pomóc ci podnieść swój poziom sportowy, niezależnie od tego, jaką dyscyplinę uprawiasz.

Info: Pokazy laserowe

Podczas imprez plenerowych organizowanych przez specjalistyczne firmy, bardzo często można podziwiać kolorowe fajerwerki. Wystrzeliwane w niebo np. tuż po koncertach petardy symbolicznie kończą imprezę, będąc jednocześnie punktem kulminacyjnym wydarzenia. Firmy specjalizujące się w organizacji pokazów pirotechnicznych bardzo często mają w swojej ofercie nie tylko fajerwerki, ale zajmują się także wynajmem scen, podestów czy telebimów. Nowością są także pokazy tańczących fontann oraz pokazy laserowe.

Info: Hurtownia sportowa

Szukasz rozwiązań, dzięki którym Twój trening będzie miał szansę być naprawdę profesjonalny i będzie mógł przynosić najlepsze rezultaty? Jeżeli tak, to doskonałym wyborem okaże się dla Ciebie sprzęt oraz akcesoria, jakie przygotowała hurtownia sportowa SportShop24. U nas znajdziecie wyłącznie elementy pochodzące od sprawdzonych i cenionych w branży producentów, dzięki czemu możecie mieć pewność, że każdego dnia będziecie doskonale przygotowani do podejmowania ćwiczeń, które będą bardzo bezpieczne i komfortowe.

Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2019