Usługi
Info: Ubrania ciążowe

Sklep prowadzący sprzedaż detaliczną ubrań ciążowych zaprasza wszystkie panie a w szczególności młode mamy do zapoznania się z szeroka gama artykułów w naszym sklepie internetowym. Młoda mamo jeżeli jesteś zabiegana i nie masz czasu szukać dla siebie ubrań ciążowych usiądź wygodnie w fotelu i sprawdź nasza ofertę.

Info: Folia okienna

Dobra folia okienna to właśnie podstawa oferty naszej firmy. Oferujemy folie antywłamaniowe oraz różne inne folie okienne. Zachęcamy do poznania naszej oferty na stronie www.denovo.com.pl lub kontaktu bezpośrednio z nami. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta jest konkurencyjna i stoi na bardzo wysokim poziomie.

Info: Toczenie CNC Anmar

Polecamy naszą ofertę, w ramach której znajdziecie wykonywane przez naszych specjalistów toczenie CNC. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na zapewnienie właściwej obróbki wybranych materiałów. Dzięki nam możliwe jest cięcie metalowych elementów i nadawanie im potrzebnych Wam wielkości i kształtów.

Info: Etykietowanie

Chciałbyś, aby opakowanie twojego produktu wyglądało jeszcze ciekawiej i przyciągało wzrok większej ilości klientów? To wcale nie jest trudne! Może ci w tym pomóc przedsiębiorstwo Apack, które w swoich usługach ma również etykietowanie zarówno ręczne, jak i maszynowe wykonywane przy użyciu wyłącznie najlepszej jakości materiałów.

Info: Organizacja bankietów

Często wyprawiacie bankiety? Warszawa jest miastem, gdzie mieści się siedziba waszej firmy lub gdzie mieszkacie? W takim razie koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą. Od wielu lat zajmujemy się organizacją bankietów oraz cateringiem. Posiadamy w tym zakresie ogromne doświadczenie, dzięki obsłudze wielu bankietów, w tym z udziałem przywódców państw oraz znanych osobistości. Doskonale znamy zasady etykiety i posiadamy odpowiednie kwalifikacje do obsługi nawet najbardziej dystyngowanych uroczystości.

Info: Paintball Poznań

Jeżeli chcecie Państwo zapewnić swoim pracownikom doskonały relaks i jednocześnie Waszym celem zacieśnienie więzi między nimi oraz nauczenie ich współpracy - firma Wielka Spluwa zaprasza. Organizujemy imprezy firmowe w Poznaniu, a naszą specjalnością jest m.in. team building. Zapraszamy na paintball, który zapewni doskonałą rywalizację oraz dużo emocji wszystkim uczestnikom. Zadbamy o sprzęt oraz miejsce idealne na zawody, zapewniając wszystkim z Państwa w pełni kompleksową i profesjonalną obsługę. Atrakcyjne ceny!

Info: Bornholm trasy rowerowe

Był pierwszym miejscem, w którym dokonałam prezentacji grupie zapalonych fanów jednośladów. Mowa o Bornholmie - trasy rowerowe w jego warunkach to istna frajda, możliwość świetnej wycieczki, jak i przywiezienia wielu pozytywnych wrażeń oraz wspomnień. Wszystkim fanom dwóch kółek polecam taką formę spędzenia wolnego czasu.

Info: Wynajem piłkarzyków na imprezy

Szukasz sposobu na urozmaicenie eventu albo przyjęcia? Nic tak nie ucieszy gości jak możliwość rywalizacji i zabawy w jednym. Nasza firma oferuje wynajem piłkarzyków na imprezy. W przypadku eventów plenerowych zapewniamy namiot w cenie - możesz mieć pewność, że Twoi goście zabawią się niezależnie od pogody.

Info: producent placów zabaw

Naszą misją jest zapewnienie, że dzieci mogą mieć miejsce do biegania i spotkań z rówieśnikami. Jako producent placów zabaw oferujemy m.in. piaskownice, karuzele z atestem, huśtawki wahadłowe, trampoliny, ławki, kosze na śmiecie. Stawiamy na bezpieczeństwo - nasza asortyment ma odpowiednie certyfikaty.

Info: Escape room

Jeśli interesuje Cię oraz Twoich znajomych łamiący tradycyjne konwencje escape room, który zaskoczy Was pomysłowością dostępnych scenariuszy oraz kreatywnym podejściem do przygotowanych zagadek, koniecznie wpadnijcie do nas - gwarantujemy świetną zabawę, która zaangażuje Waszą wiedzę oraz inteligencję.

Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2021