Usługi
Info: Toczenie CNC Anmar

Polecamy naszą ofertę, w ramach której znajdziecie wykonywane przez naszych specjalistów toczenie CNC. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na zapewnienie właściwej obróbki wybranych materiałów. Dzięki nam możliwe jest cięcie metalowych elementów i nadawanie im potrzebnych Wam wielkości i kształtów.

Info: Etykietowanie

Chciałbyś, aby opakowanie twojego produktu wyglądało jeszcze ciekawiej i przyciągało wzrok większej ilości klientów? To wcale nie jest trudne! Może ci w tym pomóc przedsiębiorstwo Apack, które w swoich usługach ma również etykietowanie zarówno ręczne, jak i maszynowe wykonywane przy użyciu wyłącznie najlepszej jakości materiałów.

Info: Paintball Poznań

Jeżeli chcecie Państwo zapewnić swoim pracownikom doskonały relaks i jednocześnie Waszym celem zacieśnienie więzi między nimi oraz nauczenie ich współpracy - firma Wielka Spluwa zaprasza. Organizujemy imprezy firmowe w Poznaniu, a naszą specjalnością jest m.in. team building. Zapraszamy na paintball, który zapewni doskonałą rywalizację oraz dużo emocji wszystkim uczestnikom. Zadbamy o sprzęt oraz miejsce idealne na zawody, zapewniając wszystkim z Państwa w pełni kompleksową i profesjonalną obsługę. Atrakcyjne ceny!

Info: Bornholm trasy rowerowe

Był pierwszym miejscem, w którym dokonałam prezentacji grupie zapalonych fanów jednośladów. Mowa o Bornholmie - trasy rowerowe w jego warunkach to istna frajda, możliwość świetnej wycieczki, jak i przywiezienia wielu pozytywnych wrażeń oraz wspomnień. Wszystkim fanom dwóch kółek polecam taką formę spędzenia wolnego czasu.

Info: Wynajem piłkarzyków na imprezy

Szukasz sposobu na urozmaicenie eventu albo przyjęcia? Nic tak nie ucieszy gości jak możliwość rywalizacji i zabawy w jednym. Nasza firma oferuje wynajem piłkarzyków na imprezy. W przypadku eventów plenerowych zapewniamy namiot w cenie - możesz mieć pewność, że Twoi goście zabawią się niezależnie od pogody.

Info: paintball opolskie

Najlepsze imprezy, które przyczyniają się do budowania zgranej drużyny to gry zespołowe, w których trzeba polegać na pomocy innych, przykładem może być bardzo popularny obecnie paintball. Maski oraz markery do tego sportu są dość drogie, ale w niskiej cenie można je wypożyczyć. Nasza firma oprócz specjalistycznej oprawy muzycznej oferuje tego typu gry np. paintball, gwarantując wyśmienitą zabawę, która doskonale zintegruje ludzi ludzi. Decydując się na imprezę firmową w formie paintballu, maski oraz wszystkie akcesoria dostarcza nasza firma.

Info: Iluzjonista na imprezę firmową

Pokaz iluzjonisty to interesujący pomysł na atrakcje na imprezy firmowe. Szukasz iluzjonisty do wynajęcia? Zaproś Marcina Cichomskiego, czarodzieja z Warszawy. Artysta zachwyca swoimi niebanalnymi pomysłami. Jego magic show zaskakuje, zatrważa, wzbudza skrajne emocje. Baw się nie wierząc własnym oczom, jak możliwe jest lewitowanie człowieka lub uwalnianie z niebezpiecznych pułapek. To niewątpliwie najlepszy iluzjonista w Polsce zasługujący na miano drugiego Davida Copperfielda.

Info: Dj na wesele

Przed planowaniem najważniejszego balu w swoim życiu musisz podjąć bardzo dużo ważnych decyzji. Jakie chcesz zabawy podczas oczepin? Przy której piosence zatańczycie pierwszy taniec? Całe szczęście możesz skonsultować się z profesjonalistą. Nasz Dj na wesele zadba o to, by zabawa odbyła się tak jak powinna.

Info: Barmix wynajem

Na weselach coraz częściej spotykamy się z rozwiązaniem jakim jest bar samoobsługowy. To idealna opcja dla par, które chcą zapewnić swoim gościom dużą różnorodność drinków, bez konieczności zatrudniania profesjonalnych barmanów. Dzięki usłudze barmix wynajem, możemy samodzielnie stworzyć własną strefę barową, wybierając ulubione alkohole i składniki do drinków. Goście mogą bawić się w barmanów i eksperymentować z różnymi smakami, co dodatkowo tworzy atmosferę interakcji i zabawy. To również doskonała okazja, aby zaskoczyć przybyłych na wesele znajomych i rodzinę z niecodziennymi i oryginalnymi drinkami.

Rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione. © 2023